Vítejte,

Uživatelské jméno:

Heslo:[ ]


Datum / Čas

 


Počítadlo

Dnes na této stránce ...
celkem: 0
unikátních: 0

Celkem na této stránce ...
celkem: 17946
unikátních: 9918

Stránka ...
celkem: 81152
unikátních: 21828

Online

Dnes na této stránce ...
celkem: 0
unikátních: 0

Celkem na této stránce ...
celkem: 17946
unikátních: 9918

Stránka ...
celkem: 81152
unikátních: 21828

 

Přijďte na vernisáž sedmého ročníku Projektu 40 – výstava fotek a malý happening


V sobotu 14.4.2018 přesně ve 14:40 hodin začíná vernisáž výstavy fotografií Projektu 40. Již po sedmé a opět na novém místě: v parku u lékárny ve Vratislavicích nad Nisou. Vernisáž aneb slavnostní zahájení výstavy se odehrává jako docela malý happening, na jehož průběhu i obsahu se můžete podílet svou iniciativou. Potěšíte své oko skvělými fotografiemi, které inspirují, osvěží a vrátí zpátky všechny vaše příjemné vzpomínky a obrazy Vašeho života. Dozvíte se více o fotkách i fotografech, zažijete nevšední kulturní událost.

S sebou si přineste hrníček, neboť na místě se bude podávat fair-trade káva nebo čaj. Přinést můžete také něco malého k občerstvení pro sebe a na ochutnání i pro ostatní.

Pro zajištění osobního komfortu si přineste něco na sednutí, v případě pěkného počasí plavky na očáchnutí u studny, deštník v případě deště, palčáky kdyby sněžilo.

Přijet můžete tramvají č. 5 nebo č. 11 na zastávku Lékárna nebo autem na parkoviště v ulici U sila, pěšky, na kole.

Co můžete očekávat: Výstavu koláží od různých autorů – výsledek Projektu 40, zpívání, hraní, nebo například pumpování vody. Vernisáž výstavy je malým happeningem, jehož smyslem je nalézat nové formy a inspirativní místa pro zážitek a setkání ve veřejném prostoru. Událost je veřejně přístupná a účastníci ji mohou zpestřit hudbou, divadlem, libovolnou performancí anebo eskamotérstvím, zkrátka veselým vstupem na místo dění.

Sedmý ročník originálního Projektu 40 má název Obraz(y) mého života. Výstava je výsledkem výzvy Čtyřicet dní do Velikonoc – každý den fotku!

Ve dnech 12. a 13. dubna 2018 proběhne workshop výroby koláží (registrace a informace: Zdeňka Matějková).Úterý 10.duben 2018 - 13:32:24 by K.
Posted in Pozvánky | - - - |   Zaslat někomu   verze pro tisk    Kategorie příspěvků