Vítejte,

Uživatelské jméno:

Heslo:[ ]


Datum / Čas

 


Počítadlo

Dnes na této stránce ...
celkem: 1
unikátních: 1

Celkem na této stránce ...
celkem: 17363
unikátních: 9429

Stránka ...
celkem: 79999
unikátních: 21042

Online

Dnes na této stránce ...
celkem: 1
unikátních: 1

Celkem na této stránce ...
celkem: 17363
unikátních: 9429

Stránka ...
celkem: 79999
unikátních: 21042

 

Jarní cyklojízda 2016


Spolek Cyklisté Liberecka pořádá tradiční Cyklojízdu Libercem v předvečer Dne Země. Společná jízda startuje ve čtvrtek 21. dubna 2016 přesně v 17:00 hodin od liberecké radnice. Trasa měřící cca 8 km je dále naplánována směrem do Vratislavic na koupaliště Sluníčko, kde je pro účastníky jízdy připraveno občerstvení a případná koupel. Jízda je organizována hromadně, jede se volným tempem tak, aby stačily i děti. Je možné se kdykoli odpojit či přidat. Návrat společně či individuálně.Připravte svá kola a přijďte si užít jarního odpoledne. Ukažte, že cyklisté v Liberci nevymřeli. Přijďte připomenout politikům jejich předvolební sliby cyklistům.

Cyklisté Liberecka je nevládní a nezisková organizace, která se snaží o zlepšení podmínek pro cyklistickou dopravu a cykloturistiku na Liberecku. Usilují o zlepšení životního prostředí ve městech na Liberecku. Iniciují jednání s magistrátem a navrhují opatření pro zlepšení kvality a bezpečnosti cyklistické dopravy na Liberecku.

Jarní cyklojízda 21.4.2016

Cílem je prosazovat cyklistickou dopravu jako rovnocennou alternativu k ostatním druhům dopravy a posunout ji na úroveň běžnou ve všech vyspělých zemích Evropy. Cyklisté Liberecka organizují pravidelné cyklojízdy, jsou členy České cyklistické federace, komunikují s politickými zástupci a účastní se strategických jednání. Snaží se získávat zkušenosti od ostatních českých i zahraničních měst, navazují kontakty s podobnými organizacemi a zapojují se do vzdělávacích projektů.

Liberecký spolek cyklistů aktivně pořádá kampaně na podporu cyklistické dopravy, spolupracuje s občany, pěstuje prostor pro dialog, informuje o aktuálním dění, sleduje s volebními programy politických stran a jejich naplňování.

Zajímá-li vás problematika zlepšení pohybu a života ve městě, pokud se chcete podílet na aktivitách Cyklistů Liberecka nebo si jen občas pro radost vyrazíte na kole, přijměte pozvání na tradiční Jarní cyklojízdu.

Informace o aktivitách, historii a dalších projektech Cyklistů Liberecka naleznete na jejich webu www.cykliste.cz, anebo přímo u předsedy spolku Mgr. Pavla Matějky (telefon: +420 605 120 072; e-mail: pavelmatejka©post.cz).Neděle 17.duben 2016 - 12:36:33 by K.
Posted in Pozvánky | - - - |   Zaslat někomu   verze pro tisk    Kategorie příspěvků