Vítejte,

Uživatelské jméno:

Heslo:[ ]


Datum / Čas

 


Počítadlo

Dnes na této stránce ...
celkem: 1
unikátních: 1

Celkem na této stránce ...
celkem: 17363
unikátních: 9429

Stránka ...
celkem: 79999
unikátních: 21042

Online

Dnes na této stránce ...
celkem: 1
unikátních: 1

Celkem na této stránce ...
celkem: 17363
unikátních: 9429

Stránka ...
celkem: 79999
unikátních: 21042

 

PF 2014

Milá rodino Generace Víry,
je za námi další rok společné plavby na loďce víry, při kterém jsme mohli vnímat Boží působení a vedení, a ve kterém jsme mohli spolu prožívat radostné i těžké chvíle.

Společenství Generace Víry je výsledkem Božího (po)volání a naší ochotě jej slyšet. Co jiného anebo kdo jiný by udržel pohromadě tak rozmanité společenství?

Proto za vás Bohu děkujeme. Vaše víra, která vznikla díky tomu, že jste přijali Kristovo poselství, mocně roste a je to znát a cítit v tom hřejivém a silném světle, které z vás vyzařuje. Rozhodující je víra, která se uplatňuje láskou, jak kdysi řekl apoštol Pavel v Gal 5,6.

Generací Víry nejsme náhodou. Víra nás vzájemně spojuje, víra nás zachraňuje a drží nad vodou, víra nám pomáhá přemáhat svět, víra nás vede k dobrému jednání. Naše víra může dát Bohu příležitost naplnit naše skryté prosby a touhy.

Na prahu nového roku prosíme Boha, aby naše víra neselhala a byli jsme si vzájemně posilou. Nechť se naše víra nezakládá na titěrné moudrosti lidské, ale na moci Boží. Nebuďme překvapeni, když Boží mocné působení předčí naše lidské očekávání. Víry není nikdy dost... a věřících jakbysmet


S vírou do vírů života v roce 2014!

Krpy a PetrÚterý 31.prosinec 2013 - 13:10:33 by K.
Posted in Generace Víry | Komentáře: 0 |   Zaslat někomu   verze pro tisk    Kategorie příspěvků